„BC Jonavos“ klubas pasirašė sutartį su komandos peržiūroje užsirekomendavusiu legionieriumi

„BC Jonavos“ klubas pasirašė sutartį su komandos peržiūroje užsirekomendavusiu legionieriumi

Paskelbė:

Jau spalio 5 dieną pirmąsias naujojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono rungtynes žaisiantis „BC Jonavos“ klubas pasirašė vienerių metų sutartį su 27-erių metų 193 cm ūgio Nigerijos ir JAV pilietybes turinčiu Ebuka Anyaorah.

Komandos peržiūroje dalyvavęs krepšininkas paliko gerą įspūdį „BC Jonavos“ klubo treneriui Nerijui Zabarauskui ir klubo vadovybei. Žaidėjas per dvejas Jonavos miesto mero taurės turnyro rungtynes vidutiniškai pelnė po 16 taškų, žiūrovus džiugindamas taikliais tritaškiais bei efektingais dėjimais.

„Galima aiškiai matyti, kad Ebuka yra ryški persona aikštėje, – su tinklalapiu „jsk.lt“ kalbėjo N. Zabarauskas. – Tikiu, kad šis žaidėjas mums duos apčiuopiamą naudą ne tik rungtynėse, bet ir treniruočių procese. Kiti gynėjų grandies krepšininkai tikrai turės, ko iš jo pasimokyti. Taip kartu augs bendras komandos meistriškumas.“

Atlantos mieste JAV užaugusiam E. Anyaorah atsiskleisti studijų laikais trukdė traumos. Krepšininkas sezoną rungtyniavo Džordžijos universiteto komandoje, kur buvo patyręs blauzdikaulio lūžį. Vėliau gynėjas persikėlė į Šiaurės Karolinos centrinio universiteto „Eagles“ komandą, kurioje praleido tris sezonus 2011-2014 metais bei gydėsi pėdos ir peties traumas.

Išsigydęs studijų laikų traumas, E. Anyaorah 2014-2015 m. sezone rungtyniavo Australijos antrajame krepšinio divizione. Gindamas Kanberos „Gunnerrs“ komandos garbę žaidėjas per 22 rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 19,2 taško, atkovodavo po 6,3 kamuolio bei atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

Vėliau krepšininkas bandė įgyvendinti savo svajonę – žengti žingsnį arčiau NBA. E. Anyaorah dalyvavo Orlando „Magic“ dukterinės komandos, žaidžiančios „G lygoje“, atrankoje naujajam sezonui. Visgi į galutinę komandos sudėtį E. Anyaorah nepateko, nors buvo atsidūręs finaliniame atrankos etape.

Pastarąjį sezoną žaidėjas praleido JAV besitreniruodamas su profesionaliais treneriais ir rungtyniaudamas Atlantos krepšinio lygoje.

Komentuoti

Your email address will not be published.