Birštonas džiazuoja antrą dieną – oro balionu skelbė skridęs trimitininkas

Birštonas džiazuoja antrą dieną – oro balionu skelbė skridęs trimitininkas

Paskelbė:

Šeštadienį nuo vidurdienio Birštone vėl aidi džiazo muzika. Scenoje keičiasi patirtis ir jaunystė.

12 val. festivalyje pasirodė jaunimas. Skambėjo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos džiazo ansamblio atliekami kūriniai, vėliau publiką stebino jaunosios kartos pianistas Dmitrijus Golovanovas. Jį scenoje pakeitė Vilniaus kolegijos studentų projektas. Birštono džiazo festivalį išties būtų sunku įsivaizduoti be Vladimiro Čekasino ir jo mokinių. Tai vienas tų projektų, kurių kitur neišgirsi ir nepamatysi. Tik Birštonui skirtuose muzikos projektuose šėlsta festivalio senbuvis Vladimiras Čekasinas su savo studentais. Šiemet maestro vėl pateikė staigmeną – muzikinį spektaklį pagal poetės Juditos Vaičiūnaitės eiles.

Šiek tiek atsipūtę 16 val. melomanai vėl skubėjo į Birštono kultūros centrą. Į festivalį po ilgos pertraukos su ambicingu projektu sugrįžo Arūnas Šlaustas. Po jų į sceną skubėjo Dainiaus Pulausko grupė ir Kauno bigbendas.
“Taip dar negrojome”,- teigė šio projekto įkvėpėjai Dainius Pulauskas ir dirigentas Liutauras Janušaitis.
Originaliu festivalio akcentu tapo ir oro balionu skridęs trimitininkas, muzikos garsais skelbęs birštoniečiams ir svečiams, jog miestą valdo džiazas. Prie Birštono kultūros centro pripūstas didžiulis oro balionas pakilo virš miesto ir dar kartą visiems priminė- kurorte tęsiasi džiazo savaitgalis.

Komentuoti

Your email address will not be published.