Birštono festivalio Grand Prix atiteko Valerijui Ramoškai

Birštono festivalio Grand Prix atiteko Valerijui Ramoškai

Paskelbė:

Tarptautinio džiazo festivalio “Birštonas 2014” scenoje susitikus dviems patyrusiems džiazo kolektyvams Dainiaus Pulausko grupei ir Kauno bigbendui reikėjo tikėtis daug netikėtumų.

Vien jau toks originalus sumanymas publikai pristatyti šių dveijų kolektyvų bendrą kūrinį daugeliui tapo staigmena. Pirmą kartą Birštono festivalio scenoje skambėjo šia proga kompozicija “Pro et Contra”. Tai itin svarbus įvykis Lietuvos džiazo gyvenime, mat mūsų šalyje išgirsti orginalią bigbendo muzikos lietuvišką premjerą beveik neįmanoma. Todėl Dainius Pulauskas neslėpė džiugesio įgyvendinus seną svajonę.

Ypatingai malonia žinia šiam kolektyvui buvo ir Grand Prix apdovanojimo ceremonija. Šis prizas įteiktas vienam jo narių Valerijui Ramoškai. Jis nuolatinis Dainiaus Pulausko grupių narys, Yra parengęs ne vieną progrąm su šiuo klavišininku. Trimitininkas yra ir Kauno bigbendo artistas.

Valerijus Ramoška daugelį metų grojęs tik klasikinę muziką, džiazą pamilo būtent nuo Birštono festivalio. Šiame festivalyje jis nuolat laukiamas,o scenoje jis vis pasirodo kaip skirtingų kolektyvų narys. Čia jis yra pristatęs ir savo studentų projektus, mat junuosius muzikantus džiazo improvizacijų moko Vilniaus kolegijoje bei Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.

Komentuoti

Your email address will not be published.