Dorovingiems lietuviams – ekskursijos kapinėse

Dorovingiems lietuviams – ekskursijos kapinėse

Paskelbė:

Artėjant Mirusiųjų pagerbimo dienai, taip pat – Lietuvoje populiarėjančiai Helovino šventei, pramogų agentūra „Vaiduokliai“ siūlo ekskursiją sostinės kapinėse.

„Kapinių ekskursija“ rengiama istorinėse Rasų, Antakalnio, Bernardinų ir Užupio kapinėse: šios kapinės įžymios ne tik čia palaidotais garbingais visuomenės veikėjais, bet ir savo įsteigimo istorijomis bei simboliais.

„Daugelis Heloviną tapatina su Holivudo filmuose matytais persirengusiais žmonėmis, besilinksminančiais visą naktį kavinėse ar baruose, tačiau šventę galima praleisti daug įdomiau ir prasmingiau, – sako pramogų agentūros „Vaiduokliai“ vadovė Vaida Šulniūtė. – Šias dienas galima paįvairinti įsimintinomis ekskursijomis po Vilniaus ir Kauno senamiesčių gatveles, klausantis kvapą gniaužiančių istorijų iš gilios praeities apie žymius Lietuvos veikėjus, apie mūsų krašte buvusią „raganų medžioklę“, arba – tiesiog klaidžiojant kapinėse.

Pramogų agentūra „Vaiduokliai“ Helovino dieną siūlys pramogas ir šiek tiek silpnesnių nervų žmonėms: orientaciniai žaidimai „Miesto labirintai” po Vilniaus ir Kauno senamiestį pareikalaus ne tik dalyvių sumanumo, kūrybingumo, bet ir pastabumo bei greičio. Drąsesni galės rinktis komandinį žaidimą „Paklaidinimas miške“ ir leistis paklaidinami Trakų rajono giriose.

Naktinis pasivaikščiojimas siauromis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis ekskursijoje „Vaiduokliška naktis“ leis iškilti užmirštoms senųjų laikų legendoms, istorijoms. Ekskursijoje „Apokalipsės pranašai” bus pasakojamos neišgalvotos istorijos apie pačias baisiausias negandas, užklupusias Vilnių.

UAB „Vaiduokliai“– pramogų agentūra, veikianti nuo 2005 m. ir teikianti paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Rygoje. Agentūra organizuoja orientacinius žaidimus, pažintines ir pramogines ekskursijas, įvairius žygius žmonių grupėms ir organizacijoms. Organizuojamos ekskursijos ir rusų, lenkų bei anglų kalbomis.

 

Lina Andrijauskaitė

Komentuoti

Your email address will not be published.