Į „Granatos Live” sceną lips elektronikos sensacija laikomi „The Teachers“ ir „Therr Maitz“

Į „Granatos Live” sceną lips elektronikos sensacija laikomi „The Teachers“ ir „Therr Maitz“

Paskelbė:

Muzikos festivalis „Granatos Live“, penktą kartą rugpjūčio 4–6 d. vyksiantis Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse, atskleidžia vis daugiau numatomo festivalio kortų. Skelbiama, jog festivalyje gros pirmąsyk į Lietuvą atvykstančios grupės The Teachers ir Therr Maitz.

The Teachers – 2010-aisiais Niujorke gimusi muzikos grupė, garsėjanti kūrybiškumu ir gebėjimu prodiusuoti kitų atlikėjų kūrinius. Singlus „Ocean” bei „Mannequin in Heat” pristačiusios ketveriukės lyderis Benjaminas Bronfmanas labiausiai žinomas dėl bendradarbiavimo su Kanye Westu – vyras prodiusavo atlikėjo kūrinius „Monster“ ir „New Slaves“. Pastarajam B. Bronfmanas net sukūrė specialų bytą, o darbas ties šiuo kūriniu vyrui atnešė pirmąją Grammy nominaciją. Muzikos pramonėje B. Bronfmanas dažnai vadinamas „žmogumi orkestru“ arba „muzikos smegenimis“ – daugybę aplinkosauga besirūpinančių įmonių ir organizacijų įsteigęs bei jų veikloje dalyvaujantis vyras aktyviai domisi aukštosiomis technologijomis, geo-inžinerija bei žaliuoju judėjimu, groja gitara, dainuoja, kuria muziką ir prodiusuoja kitų atlikėjų kūrinius, yra buvusiu roko grupės „The Exit“ nariu bei įrašų kompanijos „Green Owl“ savininku. Šiandien nuo mažumės muzikos industrijoje augęs B. Bronfmanas yra laikomas The Teachers įkūrėju.

Žaisdama su funk, punk, šokių ir Afrikos muzikos ritmais, grupė išgauna unikalų skambesį, kuris tapo jų vizitine kortele bei suviliojo garsųjį reperį Kanye Westą. „Jis paskambino išgirdęs vieno iš The Teachers kūrinių demo versiją ir pasiūlė dirbti drauge su juo. Tuo metu mane apniko dvejonės dėl savo gebėjimų muzikoje, buvau išsekęs, pasimetęs ir ištroškęs iššūkių. Kanye skambutis viską sudėliojo į savo vietas“, – lemtingąjį skambutį prisimena grupės lyderis B. Bronfmanas.

Rumšiškėse į sceną lips ir 2004-aisiais įkurta nepriklausoma muzikos grupė Therr Maitz. Jų dainos kyla į iTunes topų viršūnes, naudojamos filmų garso takeliuose ir skamba televizijos laidų eteryje, jie dirba su garsiausiais Vakarų Europos ir JAV muzikantais ir prodiuseriais bei koncertuoja didžiausiuose muzikos festivaliuose visame pasaulyje. Garsųjį Therr Maitz singlą „Feeling Good Tonight“ prodiusavo legendiniai anglų elektronikos dievai UNKLE, garsūs savo darbu su grupe Radiohead. Rusijos iTunes ir Apple Music 2015-aisiais kolektyvą pripažino geriausia metų grupe, o MTV Europe Music Awards 2016-aisiais skyrė jai geriausios Rusijos grupės apdovanojimą. Tais pačiais metais išleistas singlas „365“ alternatyvios muzikos tope iTunes šovė į pirmąją vietą, užnugaryje palikdamas tokius atlikėjus kaip Red Hot Chilli Peppers, Radiohead ir Coldplay.

Therr Maitz kūryboje juntama stipri džiazo įtaka, kuri maišoma su energinga elektronika ir leidžia atlikėjams išlikti unikaliems, galintiems groti tiek džiazo, tiek elektroninės muzikos festivaliuose. Ypač kruopščiai savo stiliumi ir reputacija besirūpinantis kolektyvas saugo ir asmeninius gyvenimus, tikindamas, jog visų svarbiausia jiems – muzika.

Drauge su The Theachers ir Therr Maitz šiemet „Granatos Live“ sceną drebins ir daugiau pasaulinio garso žvaigždžių – koncertus Rumšiškėse surengs pirmąsyk į Lietuvą atvykstantys Ellie Goulding, Kungs, Alan Walker ir Anne-Marie. Bilietus į 2017 m. rugpjūčio 4–6 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiantį festivalį platina BILIETAI LT.

Bravo events nuotraukos ir informacija
The Teachers „Ocean” https://youtu.be/8THMxPyMAWE
The Teachers „Mannequin in Heat“ https://youtu.be/uqPPV8Xft4Q
Therr Maitz „Feeling Good Tonight“ https://youtu.be/Xa2M5OiT4gc
Therr Maitz „365“ https://youtu.be/SAk1fWeh0Yw
Therr Maitz „Robots“ http://bit.ly/2p3otFX
Therr Maitz „Make It Last” https://youtu.be/HL8ODq9NTsU

Komentuoti

Your email address will not be published.