Į svečius pas mūzas

Į svečius pas mūzas

Paskelbė:

Lapkričio 25 d., šeštadienį, 12 val. M. Žilinsko dailės galerijoje kviečiame Jus į edukacinę programą „Šeštadienį einam į svečius pas mūzas“.

Kadangi netrukus prasidės Adventas (pradžia Žemaitijoje įprasta laikyti lapkričio 30-ąją – Šv. Andriejaus dieną) ir artėja džiaugsmingos Kalėdos, jų laukimą muziejaus edukatorės siūlo įprasminti savo kūrybos Gerų darbų Advento kalendoriumi. Jame bus galima įrašyti kiekvienos dienos gerus darbelius, pvz.: pasakyti mamai ir tėčiui, kad labai juos myli, sutvarkyti išmėtytus žaislus ar paskaityti pasaką mažesniam broliukui ir sesutei. Išgirsite ir įdomių istorijų apie mistišką Advento metą, ką buvo galima daryti Advento laikotarpiu, o ko šiukštu – ne. Kokius žaidimus senovėje žaisdavo tamsiais vakarais susirinkę sodybose žmonės, kokie mitai ir legendos sklido to meto tautosakoje.
Ateikite, ir kursime Kalėdų dvasią kartu!

Registruotis reikia iš anksto tel. (8 37) 22 94 75.

Bilieto kaina suaugusiesiems – 2 Eur. Pensinio amžiaus žmonėms – 1 Eur. Mokyklinio amžiaus vaikams – 1 Eur. Žmonėms, turintiems negalią, ir ikimokyklinio amžiaus vaikams apsilankymas nemokamas.

Komentuoti

Your email address will not be published.