Kauno senjorai kviečiami judėti

Kauno senjorai kviečiami judėti

Paskelbė:

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir asociacija ,,Senjorų iniciatyvų centras“ rugsėjo 21 d. kviečia visus Kauno miesto senjorus paminėti Europos judumo savaitę ir dalyvauti eisenoje ,,Renkuosi judėjimą“.
Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Tai puiki galimybė atkreipti dėmesį į miestuose ir miesteliuose kylančias transporto problemas ir pristatyti vietos gyventojams tvaraus judumo alternatyvas. Taip pat Europos judumo savaitė skirta skatinti elgesio pokyčius, būtinus tvaresnio Europos transporto strategijų įgyvendinimui.

Šios tarptautinės kampanijos renginiais vietos valdžios institucijos ir verslo įmonės turėtų populiarinti viešojo transporto sistemą ir alternatyvius keliavimo į darbą ar namus būdus, skatinti miestiečius naudoti automobilių ir dviračių tinklo dalinimosi paslaugomis. Europos judumo savaitė taip pat yra puiki proga susiburti ir aptarti įvairius judumo ir oro kokybės aspektus, ieškoti naujoviškų sprendimų, kaip sumažinti automobilių naudojimą ir taršą bei išbandyti naujas technologijas ar planavimo priemones.

„Senjorų iniciatyvų centras“ kviečia vyresnio amžiaus žmones mokytis, kaip inicijuoti palankios senėjimui aplinkos ir paslaugų bendro kūrimo procesus. Mobilumo skautų mokymuose bus ugdomi pokyčių iniciatoriai, suburiantys senjorus, vietos valdininkus ir paslaugų tiekėjus, kad visiems kalbantis ir susikalbant bendromis jėgomis būtų kuriama palanki senėjimui aplinka ir paslaugos.

Renginys laikas: rugsėjo 21 d. 12.00–14.00 val.

Eisenos pradžia Kauno Nepriklausomybės aikštėje, pabaiga – Kauno rotušės aikštėje.

Renginio nuoroda: https://goo.gl/RQqh33

Judėjimo priemonę eisenoje kiekvienas renkasi asmeniškai. Nepamirškite geros nuotaikos!

Komentuoti

Your email address will not be published.