Keturių dienų fiesta „Moters pasaulis 2017”: garsūs veidai ir įspūdinga programa

Keturių dienų fiesta „Moters pasaulis 2017”: garsūs veidai ir įspūdinga programa

Paskelbė:

Nesunku nuspėti, ko niūrų lapkritį Lietuvoje labiausiai laukia dailioji lytis. Taip, tikrai savo šventės! Lapkričio 9–12 d. „Žalgirio”​ arenos duris atvers laukiamiausia mados, stiliaus ir grožio šventė „Moters pasaulis 2017”, šiemet žymėsianti jau 15 metų jubiliejų. Šia ypatinga proga, parodos organizatoriai žada gausybę išskirtinių renginių ir staigmenų. Keturios dienos, trys aukštai, rekordinis skaičius – 410 parodos dalyvių ir viskas suksis tik apie moteris!

Kasmet bene visos Lietuvos moterys ruošiasi toms ypatingoms dienoms: kai gales sau leisti pamiršti rutiną, buities rūpesčius, kalbėtis su draugėmis tik maloniomis temomis, nevaržomai domėtis ir išbandyti įvairias grožio procedūras ir be jokios sąžinės graužaties matuotis drabužius kiek tik nori.
Parodos atidarymas nustebins ne vieną, organizatoriai dovanos įspūdingą reginį visiems mados ir stiliaus gerbėjams – talentingosios dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą. Savo dainomis šventę papuoš ir grupės „Yva“ narės Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir Goda Alijeva, kurias galėsite išvysti ne tik kaip žymias atlikėjas, bet ir kaip parodos dalyves – moterys puikiu savo pavyzdžiu skatina imtis papildomo verslo, išlaisvinti kūrybines idėjas.

Misija: graži ir kūrybinga

Didžiausios parodos „Moters pasaulis 2017” dalyviai šiemet stebins grožio inovacijomis: nuo natūraliai išgaunamos kosmetikos iki garsiausių pasaulyje profesionalių prekių ženklų ir jų aukščiausios kokybės produkcijos. „Lankytojos galės atnaujinti savo garderobą, rasti išskirtinių aksesuarų, vienetinių papuošalų ar atnaujinti namus originaliomis interjero detalėmis. Tai puiki proga atsidurti ten, kur visi geriausi grožio industrijos gaminiai yra vienoje vietoje. Neabejoju, kad kiekviena moteris tikrai atras sau kažką ypatingo” – teigia organizatoriaus „Ekspozicijų centro” generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

Parodos viešnios bus kviečiamos nemokamai išbandyti rankų spa procedūras, pasilepinti geriausių meistrų atliekamu manikiūru, o smalsiausios bus pakviestos apsilankyti seminaruose, kurie įvairiomis temomis vyks net tris dienas. Juose moterys galės pamatyti stulbinančias plaukų atstatymo procedūras, iš specialistų lūpų išgirsti jaunystės išsaugojimo paslaptis, susipažinti su naujausiomis makiažo tendencijomis, o taip pat sužinoti, ko reikia gerai savijautai ir vidiniam žavesiui. Kūrybingiausios savo jėgas galės išbandyti dekupažo ir dekoravimo pamokose, kur ne tik išmoks šio meno subtilybių, bet ir pasigamins kalėdinių dekoracijų ar atnaujins savo seniai turimus daiktus.

Misija: veržli ir protinga

Parodos rengėjai dėmesį sutelkia ne tik į išorinius dalykus, bet ir į moters savirealizaciją, kas šiandien yra itin aktualu, ypač kai dauguma taip siekia suderinti karjerą su motinyste. Todėl į pagalbą pasikvietus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, ruošiama konferencija „Formulė: versli ir laiminga“. Taigi, visos aktyvios (ar norinčios tokiomis tapti) moterys turės galimybę išsiaiškinti sėkmės receptą, semtis žinių, kaip užsidirbti papildomų pajamų, idėjų kaip hobį paversti verslu ir išmoks kaip apskritai nugalėti baimę verslauti, pasitikėti savimi, būti stipria lydere, bet tuo pačiu ir išlikti empatiška vadove. Šiai gražiai iniciatyvai neliko abejingos ir žymios Lietuvoje veiklios moterys – Beata Nicholson su seserimi ir bendražyge, ekonomiste Odeta Bložiene, mielai sutikusios prisidėti prie renginio, kur dalinsis savo įžvalgomis kaip realizuoti svajones, kokias idėjas verta įgyvendinti ir kaip motyvuoti komandą.

Misija: tobulesnė profesionalė

Ypatingas dėmesys šiemet bus skiriamas ir grožio meistrams. Staigmena tapo žinia, jog į kirpėjų mokymus atvyksta charizmatiškosios Maskvos „DOLORES ACADEMY“ dėstytojos Olga Dvoryadkina ir Olga Provotorova, kurios net dvi dienas dalinsis patirtimi ir mėgins perduoti kitiems plaukų dažymo, kirpimo ir šukuosenų modeliavimo paslaptis.
„Šiemet didelė duoklė bus atiduodama kūrybiškumo skatinimui, reginiams, kurie nustebins net įnoringiausią lankytoją. Pirmą kartą šalies istorijoje bus rengiamos kirpėjų ir vizažistų meistriškumo kovos „Art battle“. Konkursas išsiskirs savo koncepcija ir intriga: dalyviai iki pat starto pradžios nežinos nei konkurso temos, nei modelio, kuriam turės sukurti patrauklų įvaizdį.“ – pasakoja „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Dar vienas konkursas – vestuvinio įvaizdžio sukūrimas nuotakai ir jaunikiui, kuriame komandų dalyviai galės sužibėti savo fantazija, o žiūrovai pasisemti originalių detalių savo asmeninei artėjančiai šventei.
Ir galiausiai, jau 5-ąjį kartą, „Žalgirio“ arenos amfiteatras savo spalvomis ir šviesomis visus traukte trauks į įspūdingą teatralizuotą meno revuliuciją – dar vieną konkursą grožio specialistams – „BIG HAIR SHOW: ART REVOLUTION“. Taip pat prie šio renginio prisidės ir profesionali kirpėja-stilistė Jolita Zujienė, turinti tikslą užfiksuoti ilgiausios šukuosenos rekordą, kuri bus pinama pasitelkiant 20 merginų ir net 2 milijonus plaukų.

Misija: stilinga ir išskirtinė

Moterys, vertinančios stilių ar save laikančios tikromis „fashionistomis“, tiesiog neatleis sau, jei neišvys naujausių dizainerių kolekcijų pristatymų. Čia bus galima pasisemti idėjų kalėdinėms dovanoms, kasdienių stilingų sprendimų žvarbiam rudeniui ir žiemai, pamatyti prabangių kailio ir odos derinių, gotikinių variacijų, parodos lankytojos pirmosios galės pasidairyti į naujausią vestuvinių suknelių kolekciją, kur galbūt net ras sau „tą vienintelę“.

Paskutinę parodos dieną vainikuos ilgiausių plaukų konkursas „Pasaulio ilgaplaukės/long-haired world 2017”, tapęs mėgiama atrakcija ne tik mažosioms damoms, bet ir jų mamoms. Šiemet tikimasi užfiksuoti naują rekordą.

Liaudies išmintis byloja: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.”, tad belieka atlaisvinti dienotvarkę ir ruoštis vienam laukiamiausių metų įvykių.

Konferencija „Formulė: versli ir laiminga“

Kaip sukurti savo sėkmės istoriją ir būti laimingai? Ar egzistuoja visoms veiklioms moterims tinkanti formulė? Kaip išdrįsti pradėti, o paskui išgyventi sėkmę?

Parodos „Moters pasaulis 2017“ metu lapkričio 9 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Verslo moterų tinklo ir partnerių rengiama konferencija „Formulė: versli ir laiminga“. Joje susitiks apie 500 veiklių moterų iš visos Lietuvos. Konferencijoje numatyta beveik dvi dešimtys pranešimų ir atvirų pasakojimų, kaip išdrįsti pradėti, rinkoje rasti verslo idėją ir savo išskirtinumą, suburti patikimą komandą.

Konferencija skirta bet kokio amžiaus moterims, norinčioms pradėti verslą arba žengiančioms šioje srityje pirmuosius žingsnius. Vienos ir visoms tinkančioms sėkmės formulės nėra, tačiau algoritmas – tikrai taip!

Pasak Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovės Saulės Motiejūnienės, beveik visą dieną truksiančiame verslo moterų forume pranešimus skaitys įvairių sričių profesionalai. Kaip įgyvendinti savo svajones neprarandant ramybės, pasakos žinoma žurnalistė Beata Nicholson ir asmeninių finansų ekspertė Odeta Bložienė. Apie moterį lyderį organizacijoje, apie laiką kartu 24 valandas šeimos versle, kaip iš hobio išauginti verslą, atsisakyti samdomo darbo, suderinti atsakomybę ir pareigas šeimai, kalbės moterys ne tik iš didžiųjų miestų, bet ir iš Lietuvos mažųjų miestelių.

Verslo moterų tinklas Lietuvoje veikia nuo 2007 m. visuose didžiuosiuose miestuose prie prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Tinklas vienija apie 300 drąsių, ambicingų ir skirtingą patirtį turinčių verslininkių. Šiemet VMT narės aktyviai įsitraukė į LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“ su mentorystės projektu „Įkvėpk“.

Konferencijos organizatorius: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Verslo moterų tinklas.

Komentuoti

Your email address will not be published.