Ledo name – ir išskirtinės vakarienės, ir neįprasto amato pamokos vaikams

Ledo name – ir išskirtinės vakarienės, ir neįprasto amato pamokos vaikams

Paskelbė:

Pačioje Kauno širdyje, vietoje, kurioje per didžiąsias metų šventes apsilanko rekordiškai daug žmonių, jau gruodžio 11 – ąją pirmą kartą šalies istorijoje iškils neįprastas statinys, neabejotinai sulauksiantis ne tik kauniečių, bet visos šalies žmonių dėmesio.

„Mojo Lounge“ ir „Ledo meistrai“ šįkart tautiečiams parengė ypatingą dovaną – Rotušės aikštėje iškilsiantį net 49 kvadratinių metrų ledo namą!

Iš skaidrios, šilumai jautrios medžiagos bus pagaminti ir baldai, indai, baras, interjero dekoracijos.
22 dienas miestiečius džiuginsiančiame ledo name bus galima pasivaišinti karštais gėrimais bei iš anksto užsisakyti degustacinę vakarienę.

„Neabejojame, kad žmonės į svečius ateis pasiruošę, todėl jų viešnagė užtruks iki valandos“, – šypsodamasis sakė „Mojo Lounge Vilnius“ vadovas Karolis Ramoška.

Vienu metu ledo namie bus aptarnaujama iki pusšimčio lankytojų. Jie bus laukiama kas vakarą.

Namo „durys“, pasak K. Ramoškos, bus atviros tol, kol Kauno Rotušės aikštėje vaikštinės besigrožintys Kalėdiniu miesteliu bei egle.

Ledo namo statyba prasidės jau gruodžio 8 d. ir truks tris paras. Procesą galės stebėti visi norintieji.

Tam, kad sumanymas būtų įgyvendintas, iš viso prireiks ne mažiau nei 20 tonų ledo. Jį jau septynias dienas savo šaldytuvuose ruošia „Ledo meistrai“ kolektyvas.

„Ledas, iš kurio gimsta įvairūs kūriniai, turi būti skaidrus. Gamta tokio nesukuria, todėl jį reikia „pasigaminti“, – pasakojo „Ledo meistrai“ vadovas Paulius Orlovas.

Iš dviejų metro aukščio, 50 centimetrų pločio ir 25 centimetrų storio ledo luitų, kurie šąla keturias paras, galima vidutiniškai pagaminti 120 nedidelių taurelių.

Tai, kaip suvaldyti ledą ir jį paversti netikėčiausiu objektu, kas dieną nuo 8 iki 15 val. bus pasakojama edukaciniuose užsiėmimuose, skirtuose ikimokyklinukams ir pradinukams.

„Ne tik atvirausime, bet ir leisime vaikams patiems tapti ledo meistrais. O gal tarp apsilankiusiųjų atrasime tikrų talentų“, – patikino P. Orlovas.

Anot jo, norintieji dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, turėtų užsiregistruoti iš anksto telefono numeriu +37067392077. Žaisminga, maždaug pusvalandį truksianti pamokėlė vienam vaikui kainuos simbolinį 1 eurą.
Nuo 17 val. lediniame name bus laukiami vakarieniaujantieji. Gardžius patiekalus jiems ruoš viešbučio „Daugirdas“ virtuvės meistrai.

P. Orlovas užsiminė, kad įstaigos, kuri ruoštų ledo meistrus Lietuvoje nėra, todėl kiekvienas specialistas savitą darbo stilių kuria pats.

„Net ir tai, kokius įrankius naudosi, pats pasirenki. Gali keistai skambėti, bet mes visada su savimi turime ne tik kaltus, grąžtus ar pjūkliukus, bet ir lygintuvą“, – pasakojo ledo meistras.

Ledo namas kauniečius ir miesto svečius džiugins iki sausio 5 d.

Komentuoti

Your email address will not be published.