Moksleiviams – informatikos ir matematikos viktorina

Moksleiviams – informatikos ir matematikos viktorina

Paskelbė:

Sausio 31 d. Kaune bursis moksleiviai, neabejingi tiksliesiems mokslams – Vytauto Didžiojo universitete vyks jau devintoji informatikos ir matematikos viktorina „IFtorina ‘15“.

„Viktoriną organizuojame jau devintus metus iš eilės. Pernai sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, šįkart taip pat tikimės, kad spalvinga programa pradžiugins daugelį – paruošėme staigmenų, žaismingų užduočių, įdomių paskaitų, šauniausiems dalyviams žadame prizus. Tikimės, kad bus įdomu ne tik tiems, kurie informatikos ir matematikos pasaulyje jaučiasi kaip žuvys vandenyje“, – renginį pristatė VDU Informatikos fakulteto prodekanė dr. Sigita Pečiulytė.

Renginyje dalyvauti kviečiami 2-4 gimnazinių ir 10-12 klasių moksleiviai. „IFtorinoje“ jie galės susipažinti su Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete vykdomais informacinių technologijų projektais, varžysis komandinėse rungtyse, pasitikrins informatikos ir matematikos žinias, klausysis paskaitos apie pažangių technologijų pritaikymus ir informacinių technologijų specialistų galimybes.

Viktorinos dalyviai gaus dalyvio sertifikatus, o geriausiai pasirodę moksleiviai bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Renginio mecenatas – CID, generalinis rėmėjas – „Equinox Europe“, rėmėjai – „Festo“, „Realister“, „Robotikos akademija“, Teatro klubas, Lietuvos energetikos institutas, Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parkas, „D-Link“, Informacinių technologijų institutas, Informacinių technologijų mokymo centras.

Mokinius atlydėję mokytojai taip pat neliks be dėmesio – jiems siūlomi informacinių technologijų seminarai. Už dalyvavimą renginyje jiems bus įteikiami 10 akademinių valandų sertifikatai.

Registruotis į renginį galima iki 2015 metų sausio 26 d. „Iftorinos“ tinklapyje http://iftorina.vdu.lt arba el.paštu iftorina@if.vdu.lt.

Komentuoti

Your email address will not be published.