Naujuosius metus tūkstančiai kauniečių sutiko klausydamiesi geros muzikos ir besijuokdami

Naujuosius metus tūkstančiai kauniečių sutiko klausydamiesi geros muzikos ir besijuokdami

Paskelbė:

Tradicinis gala koncertas, vykstantis gruodžio 31 d. vakarą Kauno “Žalgirio” arenoje, šįkart sutikti Naujuosius kartu nusprendusiesiems padovanojo kelias valandas muzikos bei juoko.

“Auksiniai duetai” – tai buvo pavadintas 2017 – ųjų palydėtuvėms skirtas renginys, kuriam vadovavo aktorius Giedrius Savickas ir Vytauto Lukočiaus diriguojama „Vilniaus Sinfonietta“. Būtent šių dviejų vyrų duetas kūrė arenoje tokią atmosferą, kurioje geros nuotaikos netrūko. G. Savickas vakaro metu susirinkusiems pasakė ne vieną palinkėjimą, prajuokinusį publiką. „Linkiu, kad tie ateinantys metai būtų kaip estai. Viskas vyktų lėtai, o metų pabaigoje suprastumėte, kad visus aplenkėte“, – sakė G. Savickas.

Jis taip pat palinkėjo visiems turėti po savą antrąją pusę, nes dviese per televizorių žiūrėti “Vienas namuose” yra daug linksmiau.

Aktorius prisiminė ir tai, kad metų sandūra dažnai yra pažadų dalybų metas. Jį labai jaudina vienas masiškiausių lietuvių norų “sukūsti”. “Kas čia per pažadas? Juk ir taip daug lietuvių emigravo – tai likusieji auginkime masę!”, – ragino vakaro vedėjas.

G. Savickas nepamiršo ir sau prieš metus duoto pažado sukurti šeimą, kuris vis gi neliko prie tų nerealizuotųjų minčių.

“Aš tiek visko sužinojau po vestuvių! Pavyzdžiui, kad dušo želė ir šampūnas gali būti atskiruose buteliukuose!”, – šmaikštavo aktorius.

“Žalgirio” arenoje susirinkusi publika palepinta ne tik juokais, bet ir muzika. Žinomi atlikėjai šventinį vakarą kūrė ir jau matytus, ir naujus duetus. Savo balsais šįkart džiugino Karina Krysko – Skambinė, Aistė Smilgevičiūtė, Mantas Jankavičius, Kostas Smoriginas, Rokas Radzevičius, Tadas Juodsnukis, Iglė, Jeronimas Milius, Ieva Narkutė, Aistė Lasytė, Dainotas Varnas, Merūnas Vitulskis. Beje, pastarasis dainininkas koncerte pasirodė neplanuotai – jis scenoje pakeitė legendinį ir per šventes sunegalavusį savo mokytoją Virgilijų Noreiką.

Naujųjų metų sutiktuvės Kauno “Žalgirio” arenoje rengiamos kasmet. Po koncerto publika turi progą pasigerėti virš senamiesčio, centro ir Nemuno saloje nuaidinčiais įspūdingais fejerverkais.

Komentuoti

Your email address will not be published.