Sergejus Penkinas „Muzikinėje terapijoje“ ant scenos kur mažus spektaklius

Sergejus Penkinas „Muzikinėje terapijoje“ ant scenos kur mažus spektaklius

Paskelbė:

Į Lietuvą atvykstantis Rusijos estrados šou pradininku vadinamas Sergejus Penkinas gruodžio 19 d. kviečia į 3D efektais nuspalvintą „Muzikinę terapiją“, kurioje kiekviena daina taps mažu spektakliu.

Net 4 oktavų diapazono ir į Gineso rekordų knygą įtraukto balso savininkas, aktorius ir poetas Lietuvos klausytojams pristatys įsimintiną pasirodymą, kuriame skambės garsiausi jo kūriniai bei naujausios dainos. S. Penkinas visada turi kuo nustebinti savo gerbėjus. Šį kartą jis pristato video projekcijomis, šviesų efektais ir šou elementais prisodrintą „Muzikinę terapiją“.

Su V. Cojumi ir Boy George koncertavęs rusiškojo šou pradininkas

Neįprastu stiliumi ir nuoširdžiu tautinių dainų atlikimu pagal šiuolaikines aranžuotes išgarsėjęs S. Penkinas yra žinomas ir dėl įspūdingų sceninių apdarų, ne veltui jis pramintas „Misteriu ekstravagancija“ ir rusiškojo šou pradininku. Dėmesys įvaizdžiui ir šou detalėms yra vizitinė atlikėjo kortelė, o jo kostiumai nesiliauja stebinti publikos. S. Penkinas pats kuria savo kostiumų dizainą ir jų yra sukaupę jau 2500. Dalį jų atlikėjas atsiveš į Vilnių.

Europos salėse pasirodžiusį dainininką kartu koncertuoti buvo pakvietęs legendinis Viktoras Cojus, vėliau tokį patį pasiūlymą jis gavo ir į Maskvą su koncertiniu turu atvykusio skandalingojo Boy George. Išties nieko keisto – juk šis duetas geriausiai išmanė provokuojantį scenos žanrą.

Kiekvienai dainai – video ir šviesų projekcijos

S. Penkino koncertai – visada šviesūs ir įspūdingi, sukurti su ypatingu skoniu ir elegancija. Naujojoje jo programoje „Muzikinė terapija“ kiekvienai dainai pritaikyta tam tikra video instaliacija ir šviesų efektai, sukuriantys svaiginančius 3D efektus. Pirmoji dalis nukels į Edeno sodą, antroji – į senąjį Londoną, vėliau atsivers senovės graikų amfiteatras. Viename iš pasirodymų S. Penkinas dainuos paniręs net į didžiulį akvariumą! Kas kartą klausytojų lauks stilingi maži spektakliai, kuriuos kurs puikiai aktoriaus amatą išmanantis atlikėjas.
Išskirtinai nuoširdus ir pagarbus bendravimas su publika, žinomos atlikėjo dainos ir pasaulinės klasikos šedevrai – visa tai susitikime su S. Penkinu jau gruodžio 19 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Komentuoti

Your email address will not be published.