Tėvo dienos proga – dizainerio Kęstučio Lekecko netradicinio projekto debiutas

Tėvo dienos proga – dizainerio Kęstučio Lekecko netradicinio projekto debiutas

Paskelbė:

„To anksčiau nebuvome darę. Tačiau mintis surengti fotosesiją kelių kartų vyrams brendo jau kurį laiką“, – zmones.lt portalui pasakojo „Harmman“ dizaineris Kęstutis Lekeckas, pristatydamas talentingos komandos bendro projekto, skirto Tėvo dienai, rezultatus.

Fotosesijoje, surengtoje Kaune, dalyvavo Armalų šeima – vyriausiasis jos atstovas Kęstutis, jo sūnus Mindaugas ir anūkas Vilius.

Prisimindamas pasirengimą projektui K. Lekeckas su šypsena kalbėjo, jog mintis, kad teks pozuoti prieš foto objektyvą, mažiausiai patraukli buvo K. Armalui.

„Jis prašė parinkti vieną drabužių komplektą ir patikino, kad tikrai jokių kitų derinių nesimatuos. Tačiau viskas vyko atvirkščiai – būtent vyriausias Armalų atstovas fotosesijoje buvo entuziastingiausias!“, – pasakojo dizaineris.

Vyrams parinkti skirtingų stilių drabužiai iš naujausių kolekcijų – nuo klasikinio iki moderniausio. Visi jie pasiūti iš itin kokybiškų audinių, sukurtų iš vilnos, šilko, medvilnės, lino.

„Kostiumai ir jų deriniai kiek nustebino, nes tai, ką matavomės, gali būti pritaikoma ir iškilmingai progai, ir laisvalaikiui. Pasiūlymą fotografuotis ilgiausiai svarstė tėtis, bet fotosesijos rezultatas jam patiko“, – sakė M. Armalas.

„Pagal mūsų filosofiją harmoningam vyrui vienas svarbiausių dalykų yra šeima, todėl visą mėnesį skiriam kartoms vyrui, tėvui, sūnui ir kviečia fotografuotis šeimas“, – sakė K. Lekeckas.

Jo svajonė – į fotosesiją pakviesti ne tik trijų, bet keturių kartų vyrus. „Tikimės jiems surengti vis kitokią „kelionę“ po ryškiausias ir įsimintiniausias Kauno vietas. Vyrai, kurie, regis, niekada arba retai pozuoja nuotraukoms ir nėra profesionalai, tikrai moka stebinti fotografus“, – patikino K. Lekeckas.

Kęstučio, Mindaugo ir Viliaus Armalų šukuosenomis fotosesijoje pasirūpino Marija Komolovaitė, makiažu – Aurėja Turčinavičiūtė, o stiliumi – „Harmman“ atstovė Inga Milutytė Žukaitienė.

Skaitykite daugiau: https://www.zmones.lt/naujiena/lietuva/tevo-dienos-proga-dizainerio-kestucio-lekecko-netradicinio-projekto-debiutas-3-754698

Komentuoti

Your email address will not be published.