Trys masažų seansai iškart – Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sportininkės ryžosi eksperimentui

Trys masažų seansai iškart – Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sportininkės ryžosi eksperimentui

Paskelbė:

„Trys klasikinio masažo seansai iškart – neįprasta patirtis, padedanti suprasti, jog šios srities specialistą reikia pasirinkti itin atidžiai“, – sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė Rasa Žemantauskaitė – Matlašaitienė, kartu su dar šešiomis profesionaliomis sportininkėmis sutikusi tapti VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionato viešniomis.

Birštone, „Eglės“ sanatorijoje dvi dienas vykstančiame renginyje bus išaiškintas ne tik geriausias konkurse dalyvavęs masažuotojas, bet ir dar keturių nominacijų bei prizinių vietų laureatai.

Tradiciškai pasiryžusiųjų susigrumti dėl pagrindinio titulo masažo specialistų laukė dvi pagrindinės praktinės užduotys. Pirmojoje dalyje jiems klientus parinko čempionato organizatoriai – Nacionalinės SPA asociacijos atstovai. Būtent čia ir paprašyta krepšininkių padėti išaiškinti masažuotojų profesionalumą.

„Nors klasikinio masažo technika yra vienoda, kiekvienas specialistas procedūrą atlieka vis kitaip. Blogiausia, kai prieš ją tavęs net nieko nepaklausia. Juk žmogus gali turėti traumų, kažko netoleruoti… Yra buvę, kai norėjau, kad masažas kuo greičiau baigtųsi…“, – sakė R. Žemantauskaitė – Matlašaitienė.

Geriausios šalies krepšininkės Kristė Druskytė, Ieva Šimkutė, Martyna Petrėnaitė, Aurimė Rinkevičiūtė, Rita Milieškienė, Greta Tamašauskaitė neslėpė – masažuotojai net galėjo nesakyti, kiek turi patirties savo darbe, nes visus niuansus seanso metu buvo lengva pastebėti bei pajusti.

„Man labai svarbu buvo patirti, į ką klientas, atėjęs pas masažuotoją, atkreipia dėmesį. Pati jau ne vienerius metus mokausi masažo, todėl viską vertinau itin atidžiai“, – sakė „Hoptrans Sirenos“ krepšininkė I. Šimkutė.
Šįmet čempionatą stebėjo ne tik profesionalai, bet ir masažais besidominti publika – dėl žiūrovų gausos bilietais nustota prekiauti likus savaitei iki renginio.

„Ir dalyvių, ir juos stebėjusiųjų tarpe šįmet yra ir studentų. Mokymo įstaigos yra nusprendę, jog geriausias būdas tobulėti yra gyvai pamatyti labiau patyrusių meistrų darbus“, – sakė Nacionalinės SPA asociacijos tarybos narys Edgaras Briedys.

Antroji praktinė užduotis – laisva programa. Jos metu masažuotojai galėjo pristatyti savo pasirinktas technikas.
Šįmet konkurso dalyvius vertino komisija, į kurią pakviesti tik užsienio šalių atstovai – Aliona Sailev, Laila Roga, Inara Davydova, Sohanas Vir Singhas bei SPA ir masažo srityje guru laikomas Andrej Syrčenko.

„Norėjome, kad viskas vyktų kuo objektyviau ir čempionato rezultatai nebūtų siejami su asmeninėmis simpatijomis“, – komisijos sudėties pasirinkimą paaiškino E. Briedys.

Į čempionatą šįmet savo atstovus delegavo 14 SPA centrų. Iš viso dėl įvertinimų varžėsi 17 dalyvių.

Kitąmet Nacionalinė SPA asociacija Lietuvoje rengs Europos masažo čempionatą.

„Tad šie metai yra tarsi repeticija prieš dar svarbesnį profesionalumo įvertinimą“, – sakė renginio organizatoriai.

Komentuoti

Your email address will not be published.