Žinomos merginos tapo mados performanso dalimi – pristatė švarkelius drąsioms ir pasitikinčioms savimi

Žinomos merginos tapo mados performanso dalimi – pristatė švarkelius drąsioms ir pasitikinčioms savimi

Paskelbė:

Dainininkės Viktorija Vaičaitė ir Ingrida Kazlauskaitė bei stilistė Viktorija Šaulytė, pakviestos į vakarą Kaune, „Renginių oazėje“ nė nenumanė tapsiančios mados performanso dalimi. Iš anksto nieko apie tai nenutuokusioms žinomoms merginoms smagų pokštą iškrėtė jų bičiulė, tapytoja ir visažistė Gintė Ramutytė.

Skambat uždegančiai saksofonisto Juozo Kuraičio muzikai renginio vedėjas Dainius Martinaitis pakvietė garsųjį trio į sceną – dviem Viktorijoms bei Ingridai patikėta publikai pristatyti naujausius tapybos G. Ramutytės kūrinius, papuošusius džinsinius švarkelius.

Netikėtai modeliais tapusios merginos paveikslais dekoruotus drabužius matavosi tiesiog scenoje – jais dalinosi, keitėsi, apžiūrinėjo. Stebint performanso dalyves nė iš tolo nebuvo galima įtarti, kad jos ne tik ne repetavo prieš renginį, bet ir apie laukiantį pasirodymą nieko nežinojo.

“Visada buvau susijusi su įvairiomis meno formomis ir viduje nuolat kirba noras kurti. Tapytą tekstilę vertinu kaip paveikslą, kurį žmogus gali dėvėti. O kadangi mane visada žavėjo būtent moderniosios meno formos, ši mintis man ir šmaikšti, ir miela vienu metu. Nors tapyba dažniausiai atsiduria ant švarkų nugaros, tačiau ją dėvinčiųjų veiduose visada matau drąsą` ir pasitikėjimą savimi. Iš tikrųjų tokioms asmenybėms ir skirti šie švarkai”, – sakė G. Ramutytė.

Komentuoti

Your email address will not be published.